Startovní listina ZPV Plamen 2019/2020 Tlučná 12.10.2019
       
st.číslo čas startu hlídka SDH kategorie
1 9:30 Všeruby přípravka
2 9:35 Bučí přípravka
3 9:40 Chrást mladší
4 9:45 Všeruby přípravka
5 9:50 Kožlany - hlídka 1 starší
6 9:55 Tlučná A mladší
7 10:00 Chrást - hlídka 1 starší
8 10:05 Kožlany - hlídka 2 starší
9 10:10 Tlučná B mladší
10 10:15 Chrást - hlídka 2 starší
11 10:20 Kožlany  přípravka
12 10:25 Tlučná C mladší
13 10:30 Manětín mladší
14 10:35 Kožlany  mladší
15 10:40 Tlučná - hlídka 1 starší
16 10:45 Manětín - hlídka 1 starší
17 10:50 Stýskaly mladší
18 10:55 Tlučná - hlídka 2 starší
19 11:00 Kaznějov mladší
20 11:05 Ledce B mladší
21 11:10 Manětín - hlídka 2 starší
22 11:15 Kaznějov - hlídka 2 starší
23 11:20 Ledce A mladší
24 11:25 Stýskaly starší
25 11:30 Kaznějov - hlídka 1 starší
26 11:35 Ledce A - hlídka 1 starší
27 11:40 Mrtník B mladší
28 11:45 Bučí mladší
29 11:50 Ledce A - hlídka 2 starší
30 11:55 Žichlice přípravka
31 12:00 Zruč starší
32 12:05 Ledce B  starší
33 12:10 Bučí starší
34 12:15 Žichlice mladší
35 12:20 Chotíkov mladší
36 12:25 Obora C mladší
37 12:30 Žichlice starší
38 12:35 Chotíkov starší
39 12:40 Obora B mladší
40 12:45    
41 12:50 Líně - hlídka 1 starší
42 12:55 Obora A mladší
43 13:00    
44 13:05 Horní Bělá C mladší
45 13:10 Líně - hlídka 2 starší
46 13:15 Mrtník  starší
47 13:20 Horní Bělá B mladší
48 13:25 Líně A mladší
49 13:30 Mrtník A mladší
50 13:35 Horní Bělá A mladší
51 13:40 Líně B mladší
52 13:45 Horní Hradiště B mladší
53 13:50 Horní Bělá - hlídka 2 starší
54 13:55 Líně C mladší
55 14:00 Horní Hradiště A mladší
56 14:05 Horní Bělá - hlídka 1 starší
57 14:10 Obora B starší
58 14:15 Horní Hradiště - hlídka 1 starší
59 14:20 Všeruby mladší
60 14:25 Obora A - hlídka 2  starší
61 14:30 Horní Hradiště - hlídka 2 starší
62 14:35 Všeruby - hlídka 1 starší
63 14:40 Obora A - hlídka 1 starší
64 14:45    
65 14:50 Všeruby - hlídka 2 starší
66 14:55    
67 15:00    
68 15:05    
69 15:10    
70 15:15    
71 15:20    
72 15:25