Startovní listina Úněšov 16.3.2019
       
st.číslo čas startu hlídka SDH kategorie
1 9:00 Všeruby přípravka
2 9:05 Úněšov starší
3 9:10 Všeruby přípravka
4 9:15 Kaznějov  přípravka
5 9:20 Všeruby mladší
6 9:25 Město Touškov přípravka
7 9:30 Kaznějov  mladší
8 9:35 Všeruby B starší
9 9:40 Město Touškov mladší
10 9:45 Kaznějov B starší
11 9:50 Všeruby A starší
12 9:55 Město Touškov starší
13 10:00 Kaznějov A starší
14 10:05 Kožlany  přípravka
15 10:10 Blatnice přípravka
16 10:15    
17 10:20 Kožlany  mladší
18 10:25 Ledce C mladší
19 10:30 Blatnice mladší
20 10:35 Kožlany B starší
21 10:40 Ledce D mladší
22 10:45 Blatnice starší
23 10:50 Kožlany A starší
24 10:55 Ledce přípravka
25 11:00 Chotíkov mladší
26 11:05 Nevřeň starší
27 11:10 Ledce A mladší
28 11:15 Chotíkov  starší
29 11:20 Druztová A mladší
30 11:25 Ledce B mladší
31 11:30 Kyšice mladší
32 11:35 Nevřeň starší
33 11:40 Ledce A starší
34 11:45 Tlučná B mladší
35 11:50 Druztová starší
36 11:55 Ledce B starší
37 12:00 Senec starší
38 12:05 Tlučná A mladší
39 12:10 Bolevec Kačeři C přípravka
40 12:15 Senec A mladší
41 12:20 Tlučná B starší
42 12:25 Bolevec Kačeři B přípravka
43 12:30 Senec B mladší
44 12:35 Tlučná A starší
45 12:40 Zruč mladší
46 12:45 Stýskaly starší
47 12:50 Bolevec Pinďule přípravka
48 12:55 Zruč starší
49 13:00 Stýskaly mladší
50 13:05 Bolevec Pinďule B mladší
51 13:10 Letkov B mladší
52 13:15 Stýskaly přípravka
53 13:20 Bolevec Kačeři A přípravka
54 13:25 Letkov A mladší
55 13:30 Dýšina  A mladší
56 13:35 Bolevec Pinďule A mladší
57 13:40 Letkov B starší
58 13:45 Dýšina B mladší
59 13:50 Bolevec Kačeři mladší
60 13:55 Letkov A starší
61 14:00 Obora přípravka
62 14:05 Bolevec Pinďule B starší
63 14:10 Dýšina B starší
64 14:15 Obora C mladší
65 14:20 Bolevec Pinďule A starší
66 14:25 Dýšina A starší
67 14:30 Obora B mladší
68 14:35 Dolany mladší
69 14:40 Žichlice přípravka
70 14:45 Obora A mladší
71 14:50 Dolany starší
72 14:55 Žichlice starší
73 15:00 Obora starší
74 15:05 Čemíny mladší
75 15:10 Manětín B starší
76 15:15 Rybnice A starší
77 15:20    
78 15:25 Manětín A starší
79 15:30 Rybnice B starší
80 15:35 Horní Bělá B mladší
81 15:40 Manětín mladší
82 15:45 Líně B mladší
83 15:50 Horní Bělá A mladší
84 15:55    
85 16:00 Líně A mladší
86 16:05    
87 16:10    
88 16:15 Líně B starší
89 16:20    
90 16:25    
91 16:30 Líně A starší
92 16:35    
93 16:40    
94 16:45    
95 16:50    
96 16:55    
97 17:00