Startovní listina Obora 23.2.2019
       
st.číslo čas startu hlídka SDH kategorie
1 9:30 Město Touškov přípravka
2 9:34 Všeruby B přípravka
3 9:38 Druztová B přípravka
4 9:42 Horní Hradiště B mladší
5 9:46 Všeruby A přípravka
6 9:50 Město Touškov mladší
7 9:54 Druztová A přípravka
8 9:58 Horní Hradiště A mladší
9 10:02 Kaznějov přípravka
10 10:06 Město Touškov starší
11 10:10 Horní Hradiště B starší
12 10:14 Kaznějov mladší
13 10:18 Kožlany starší
14 10:22 Horní Hradiště A starší
15 10:26 Kaznějov B starší
16 10:30 Kožlany starší
17 10:34 Ledce přípravka
18 10:38 Kaznějov A starší
19 10:42 Úněšov0 mladší
20 10:46 Ledcce mladší
21 10:50 Nýřany mladší
22 10:54 Úněšov0 starší
23 10:58 Ledce mladší
24 11:02 Nýřany starší
25 11:06 Tlučná mladší
26 11:10 Nevřeň starší
27 11:14 Blatnice starší
28 11:18 Tlučná starší
29 11:22    
30 11:26 Zruč mladší
31 11:30 Druztová B mladší
32 11:34    
33 11:38 Zruč starší
34 11:42 Druztová A mladší
35 11:46 Chotíkov mladší
36 11:50 Horšovský týn mladší
37 11:54 Druztová starší
38 11:58 Kyšice přípravka
39 12:02 Chotíkov starší
40 12:06 Horšovský týn starší
41 12:10 Kyšice B mladší
42 12:14 Rybnice A starší
43 12:18 Senec mladší
44 12:22 Kyšice A mladší
45 12:26    
46 12:30 Senec B starší
47 12:34 Horní Bělá B mladší
48 12:38    
49 12:42 Senec A starší
50 12:46 Horní Bělá A mladší
51 12:50    
52 12:54 Žichlice mladší
53 12:58 Letkov B mladší
54 13:02 Líně D mladší
55 13:06 Žichlice starší
56 13:10 Letkov A mladší
57 13:14 Líně C mladší
58 13:18 Všeruby A mladší
59 13:22 Letkov A starší
60 13:26 Líně B mladší
61 13:30 Všeruby B mladší
62 13:34    
63 13:38 Líně A mladší
64 13:42 Všeruby  starší
65 13:46    
66 13:50 Líně B starší
67 13:54    
68 13:58    
69 14:02 Líně A starší
70 14:06    
71 14:10    
72 14:14    
73 14:18    
74 14:22    
75 14:26    
76 14:30    
77 14:34    
78 14:38    
79 14:42    
80 14:46    
81 14:50    
82 14:54    
83 14:58    
84 15:02    
85 15:06    
86 15:10    
87 15:14    
88 15:18    
89 15:22    
90 15:26